Vitajte v centre Asana

jg_tibet

Centrum Asana je miesto, kde môžete urobiť niečo pre svoje telo a aj dušu.

Myšlienka vytvoriť prostredie, kde sa budú ľudia stretávať, sa rodila niekoľko rokov. Tomu predchádzala moja dlhá cesta vnútornej premeny. Na svojej ceste som sa stretla s mnohými ľuďmi, ktorí ovplyvnili môj život. Za veľmi dôležité považujem stretnutie s ajurvédou, ktorá mi ukázala spôsob, ako sa starať o svoje telo, o zdravie, ako sa správne stravovať. Ajurvéda ide ruka v ruke spolu s jogou, pretože netrávime len jedlo, ale aj myšlienky. Joga nás učí koncentrácii, správnemu dýchaniu a v neposlednej rade posilňuje aj naše fyzické telo.

Naše Centrum ponúka cvičenia jogy, hlavne hatha jogu, jin jogu, jogu pre energiu a relax, power jogu v kombinácii s pilatesom. Správne dýchanie je veľmi dôležité pre zdravie, preto neodmysliteľnou súčasťou hodín jogy je pranayama a meditácia. Snažíme sa prinášať nové informácie prostredníctvom seminárov, prednášok, kurzov a iných podujatí. Súčasťou Asany je aj kútik s ajurvédskymi prípravkami a pribudla aj aromaterapia, ktorá má veľmi priaznivý účinok na organizmus.

Budeme radi, keď láska, spolupatričnosť, pohoda, skrátka pozitívna energia bude v Centre Asana vládnuť každý deň, pri každom stretnutí s Vami.

Janka Gánovská