Aromatouch

Čo je to AromaTouch Technika?

Technika AromaTouch™ je revolučný koncept v aromaterapii a práci s telom.  Je to silná, neinvazívna aplikácia CPTG, certifikovaných čistých esenciálnych olejov terapeutickej triedy, ktorými môžete posilniť  štrukturálne a elektrické nastavenie svojho tela.

V podstate, AromaTouch je jemné nanášanie esenciálnych olejov a zapracovanie olejov do pokožky. Môže sa vykonávať rôznymi spôsobmi, so skoro všetkými kombináciami olejov, v závislosti od potrieb, ktoré riešime.  Pri tejto technike kinetická energia olejov vibruje na frekvenciách , ktoré pomáhajú obnovovať rovnováhu a správne fungovanie slabých telesných systémov, a podporujú harmóniu v celej osobnosti: fyzickú, mentálnu aj emocionálnu.

Vo všeobecnosti Technika AromaTouch™ spočíva v tom, že kvapneme  CPTG, certifikované čisté esenciálne oleje terapeutickej triedy pozdĺž chrbticou vo výške asi šesť  inches, potom zapracujeme oleje do pokožky pohybmi hore chrbtom a nakoniec aplikáciou jemnej masáže a stimulácie chodidiel.

Základom pri AromaTouch je osem olejov, ktoré sa nanášajú v stanovenom poradí a každý z olejov má svoje opodstatnenie a úlohu.

Oleje používané pri AromaTouch:

Balance – každý zažíva pocity nenapojenosti alebo úzkosti. Teplá drevitá vôňa Balance vytvára pocit pokoja a pohody. Dokonale miešame esenciálne oleje zo smreku, ružového dreva, kadidla a vratiča s frakcionovaným kokosovým olejom na vytvorenie príjemnej vône, ktorá pomáha pocitu rovnováhy a mieru.

Levanduľa – sa po tisícky rokov oceňuje pre svoju nezameniteľnú vôňu a zdraviu prospešné účinky, hlavne relaxačné a upokojujúce, pomáha znížiť pocit napätia a prispieva k spokojnému spánku.

Čajovník (Melaleuca) – má 90 rôznych zložiek a neobmedzené množstvo použití. Tento olej je slávny vďaka svojím čistiacim a omladzujúcim účinkom na pokožku, podporuje zdravú imunitnú funkciu, chráni proti environmentálnym a sezónnym nebezpečenstvám.

On Guard – je ochranná zmes a so svojou jedinečnou arómou ponúka voňavú, prírodnú a efektívnu alternatívu syntetických možností na podporu imunity. Obsahuje kombináciu esenciálnych olejov z divokého pomaranča, klinčeka, škorice, eukalyptu a rozmarínu. Je vytvorená na podporu zdravej imunitnej funkcie, podporuje prirodzenú antioxidačnú ochranu tela.

AromaTouch – táto originálna masážna zmes spája priaznivé účinky olejov, ktoré sú známe vďaka svojím utišujúcim a relaxačným vlastnostiam. Obsahuje bazalku, grapefruit, cyprus, majorán, mätu a levanduľu.

Deep Blue – je synonymom boľavých a unavených svalov. Pomáha regenerovať svaly po ťažkej práci alebo po športovom výkone.

Divoký pomaranč (Wild Orange) – je charakteristický svojou povzbudzujúcou citrusovou arómou, preto sa používa ako efektívny nástroj na povzbudenie nálady.

Peppermint (Mäta) – má veľmi veľa pozitívnych účinkov na telo. Pomáha znižovať nafukovanie, plynatosť a občasné problémy s trávením, rovnako má pozitívne účinky na zdravé a čisté dýchanie.

AromaTouch trvá 45 – 60 minút a cena je 30,- EUR.

aromatouch01